Oficiálny importér profesionálnych časomeračských zariadení

radiove systemy

Rádiové prenosy

vyuzitie radiovych systemovLinkGate rádiový prenosový systém je zariadenie pre bezdrôtový prenos dát časomeračských zariadení. Zariadenie obsahuje veľmi citlivé senzory (pre prenos impulzov), ku ktorým je možné pripojiť štartovacie zariadenia alebo časomieru.
Zariadenie má veľké tlačidlá, ktoré môžu byť stláčané v lyžiarskych rukaviciach, umožňujú rýchle nastavenie štartového čísla na displeji. Systém tak odovzdá nielen čas štartu, ale aj štartové číslo.
LinkGate môže byť použitý v kombinácii s časomierou REI2 alebo Racetime2 a taktiež umožňuje bezdrôtové prepojenie s Microtab alfanumerickými alebo grafickými zobrazovacími tabuľami.
Vďaka technologickej a obchodnej spolupráci so spoločnosťou Lynx System možno rádiový prenos LinkGate použiť s foto finish cieľovými kamerami

Pre splnenie rôznych požiadaviek časomeračov, Microgate vytvoril tri druhy LinkGate rádiových prenosov, z ktorých všetky majú vstavaný rádiový modul:

- LinkGate DecRadio a EncRadio s výkonom 10 mW alebo 500 mW.

Dosah až do 9 km (500 mW) zaručuje použitie v rôznych športových disciplínach. Tento systém umožňuje meniť operačnú frekvenciu.

- DecRadio SF a EncRadio SF (jedno frekvenčný) s výkonom 10 mW alebo 500 mW.

Dosah až do 9 km (500 mW) ponúka široké možnosti použitia . Rádiovu frekvenciu nemožno meniť.

- DecRadio vo verzii 10 mW

S dosahom 400 metrov, je ideálnym nástrojom pre tréning v tímových športoch, ľahkej atletike.

icona-download-pdfbrožúra rádiových prenosov Aj