Oficiálny importér profesionálnych časomeračských zariadení

Štartovací svetelný semafor - Speed Races Start Light

DragSemNový obojstranný semafor s vysokým jasom a nízkou spotrebou vybavený LED diódami, dobre viditeľný v podmienkach denného svetla - je optimálnym riešením pre dvojprúdové paralelné rýchlostné preteky (automobily, motocykle, dragsteri, atď ).

Aktivácia je programovateľná a ovládateľná na časomiere REI2 alebo pomocou PC cez sériovú komunikáciu (RS 485). 8 bielych svetiel (4 pre každú dráhu) poskytujú spätnú väzbu, pretekárovi zobrazujú štartovaciu sekvenciu: nastavenie (oranžová) , Go (zelená) a chybný štart (červená).

Systém, má byť umiestnený na zemi je vybavený nastaviteľnými nožičkami pre dokonalé umiestnenie, obsahuje tri laserové fotobunky. Dve z nich overujú či je na trati správny pretekár, tretia sa používa na kontrolu možných predčasných štartov.

Semafor má integrovaný Linkpod - ktorým sa spravujú dve fotobunky - na cieľovej čiare sú 2 Polifemo Light fotobunky, obe sú pripojené cez Encradio MF (ktorý komunikuje s Decradio pripojený k REI2 chronometru). Ďalšie fotobunky môžu byť pripojené pomocou Encradio Mf ktoré budú zobrazovať rýchlosť pretekárov na trati. Čas pretekárov a rýchlosť môžu byť zobrazené na 2 LED displayboards (samostatne pre každú dráhu) , ktorú je možné ovládať bezdrôtovo. Závod môže byť kompletne spravovaný pomocou softvéru MiSpeaker.

Technické údaje:

Rozmery: 230x55x60 cm ( H x W x D )

Hmotnosť: 50 Kg
Fotobunka - reflektor vzdialenosť 10 metrov
Biele svetlá 3,5 V zo štandardným konektorom E27 ekvivalentná 40W/330Lm žiarovky
Veľké svetlá 3,8 V zo štandardným konektorom E27 ekvivalentná k 50W/380Lm žiarovky

Fotogaléria produktu

DragSemSystem

schema-dragster